Movies
Ratings
695
Dark NunsRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.5
The King of KingsRated ★ 4.5
DownsizingRated ★ 3.5
Ted 2Rated ★ 3.0
A Cure for WellnessRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Uncut GemsRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.5
Fun with Dick and JaneRated ★ 4.0
21Rated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 3.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 0.5
The ForeignerRated ★ 3.0
Rush Hour 3Rated ★ 2.0
Rush Hour 2Rated ★ 2.0