Titles you rated
Money's WarfareRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 3.5
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.5
Twenty AgainRated ★ 3.5
Five FingersRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Squad 38Rated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5