Movies
Ratings
80
VivariumRated ★ 0.5
MementoRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 2.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
CallRated ★ 2.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 2.0
Get OutRated ★ 4.5