Series
Ratings
40
School Tales the SeriesRated ★ 0.5
QueendomRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 5.0
Designated SurvivorRated ★ 3.0
Beastars Season 2Rated ★ 2.5
RatchedRated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
The Haunting of Bly ManorRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 5.0
Mrs. AmericaRated ★ 5.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 2.5
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.0
Beastars Season 1Rated ★ 2.5
Final Space Season 2Rated ★ 4.0
Final Space Season 1Rated ★ 4.0