Series
Ratings
32- Transporter: The SeriesRated ★ 2.5
Pride and PrejudiceRated ★ 2.5- Roller coaster 3Rated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.0
GiantRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0