Movies
Ratings
380
All My Puny SorrowsRated ★ 3.0
Last Film ShowRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.0- FairyRated ★ 2.0
Doom DoomRated ★ 2.0
NocturneRated ★ 3.5
Minions: The Rise of GruRated ★ 3.0
West Side StoryRated ★ 2.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
In the HeightsRated ★ 2.0
CruellaRated ★ 3.0
MinariRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Love SarahRated ★ 3.0
HopeRated ★ 2.5
SoulRated ★ 3.5
La Vie en RoseRated ★ 3.0
Love, LiesRated ★ 4.0
Dumplin'Rated ★ 3.0
Bridge of SpiesRated ★ 3.0