Titles you rated
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0