Series
Ratings
20
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0- The Future DiaryRated ★ 4.0
Gakuen AliceRated ★ 3.0
Kamisama KissRated ★ 5.0- Yona of the DawnRated ★ 4.5
Solomon's PerjuryRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 2.5- The Lost RoomRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.0
Mei-chan's ButlerRated ★ 2.0- Magical DoReMiRated ★ 4.5
Bloody MondayRated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5