Titles you rated
You Are All SurroundedRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 2.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 1.0