Titles you rated
The Terror LiveRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
PompeiiRated ★ 5.0
21Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 3.5
SaltRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 5.0