Titles you rated
Good Witch Season 2Rated ★ 5.0
Good WitchRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Adolescence MedleyRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 2.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 3.5
Fabulous BoysRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.5
To the Beautiful YouRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0