Titles you rated
Women of the SunRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
Twinkle TwinkleRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
Love RainRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.5
Suspicious PartnerRated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0