Titles you rated
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Fabulous BoysRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.5- DEATH NOTERated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0