Titles you rated
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Blue Gate CrossingRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Asako I & IIRated ★ 2.0
Holding the ManRated ★ 3.0
Isn't It RomanticRated ★ 2.5
A Christmas PrinceRated ★ 2.0
You Get MeRated ★ 1.5
Alex StrangeloveRated ★ 2.5
Nappily Ever AfterRated ★ 3.0
A Christmas Prince: The Royal WeddingRated ★ 2.0
Jane EyreRated ★ 3.0
Beach RatsRated ★ 2.5
The FavouriteRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
CapernaumRated ★ 4.5
The Purity of VengeanceRated ★ 3.0