Series
Ratings
13
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5