Series
Ratings
81
Oh My VenusRated ★ 4.0
Shine or Go CrazyRated ★ 3.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Angry MomRated ★ 4.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 5.0
RememberRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
Suspicious PartnerRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 4.0
Beating AgainRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Tomorrow with YouRated ★ 3.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0