Movies
Ratings
40
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Last VegasRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
Monte CarloRated ★ 3.5
Our PresidentRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 5.0- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
Sex and the City 2Rated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
CarolRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0