Movies
Ratings
1182
Redeeming LoveRated ★ 3.0
DualRated ★ 1.0
BrimstoneRated ★ 2.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
SleeplessRated ★ 2.0
Fifty Shades DarkerRated ★ 5.0
StillwaterRated ★ 3.5
DaybreakersRated ★ 2.0
The ModelRated ★ 0.5
RadiusRated ★ 2.5
Fear of RainRated ★ 2.5
The ResidentRated ★ 1.5
Strange But TrueRated ★ 2.0
Before I FallRated ★ 3.0
Dark PlacesRated ★ 3.5
Molly's GameRated ★ 3.0
SnowdenRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
A Single ManRated ★ 4.0