Movies
Ratings
577
Extreme JobRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 2.5
The FakeRated ★ 4.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0