Series
Ratings
270
Damemane! -Dame na Talent, Management Shimasu-Rated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Hell for YouRated ★ 2.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
AsuraRated ★ 2.0
Family PlanRated ★ 4.0
18 AgainRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Shinjuku yasenbyouinRated ★ 3.0
Mom's Friend's SonRated ★ 4.0- Billion x SchoolRated ★ 3.0
Tokyo SwindlersRated ★ 3.5- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 3.5
- 아깨비의 과학여행Rated ★ 4.0