Titles you rated
WickedRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 3.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Single in SeoulRated ★ 3.0
My Name is Loh KiwanRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 2.5
NapoleonRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 0.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 1.5
The Little MermaidRated ★ 0.5
Rear WindowRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
PaddingtonRated ★ 1.5