Titles you rated
PushRated ★ 3.5
Crank: High VoltageRated ★ 2.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.5
The WolverineRated ★ 2.5
Running ManRated ★ 3.5
Volcano HighRated ★ 2.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.0
ElysiumRated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Fortune SalonRated ★ 2.5
The SuspectRated ★ 3.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 2.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.0
I Am Number FourRated ★ 2.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 1.0
Untold ScandalRated ★ 2.5