Movies
Ratings
50
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 0.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 2.5