Movies
Ratings
155
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
BoltRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0