Titles you rated
VenomRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.0
FallRated ★ 2.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
My Boss, My TeacherRated ★ 3.5
The City of ViolenceRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
Inside meRated ★ 3.0
Boomerang FamilyRated ★ 2.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
SleepRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 3.0
A Man Called OttoRated ★ 3.0