Titles you rated
Wonderful NightmareRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0