Movies
Ratings
84
The Terror LiveRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 4.0
The MayorRated ★ 2.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
Steel RainRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.0