Titles you rated
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.5
My MisterRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
VikingsRated ★ 3.5
Too Hot to HandleRated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.0