Movies
Ratings
119
About TimeRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
White: The Melody of the CurseRated ★ 2.5
Don't ClickRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
Gulliver's TravelsRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 4.0
Mourning GraveRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0