Movies
Ratings
47
Forrest GumpRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 2.5
HellboyRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Shaun of the DeadRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.5