Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
The OARated ★ 4.5
The OARated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.5
House of the Dragon Season 2Rated ★ 4.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.5
AemaRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0- 원경: 단오의 인연Rated ★ 2.0
WongyeongRated ★ 2.0
Queen WooRated ★ 0.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The StrangerRated ★ 3.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
The Number You Have DialedRated ★ 2.5
Pachinko Season 2Rated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0