Titles you rated
No BreathingRated ★ 3.0
CJ7Rated ★ 3.5
A Letter to MomoRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The SmurfsRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Fortune SalonRated ★ 3.0- She s On DutyRated ★ 2.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.5
Horror Stories 2Rated ★ 1.5
InsidiousRated ★ 2.5
Horror StoriesRated ★ 2.0
OrphanRated ★ 3.0
Drag Me to HellRated ★ 3.0