Movies
Ratings
101
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.0