Titles you rated
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
MissingRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 1.0
Dancing QueenRated ★ 2.5
Let Me InRated ★ 3.5
MasterRated ★ 5.0
The OthersRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 3.5