Titles you rated
Summer WarsRated ★ 4.5
JumperRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Someone SpecialRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
SaltRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 3.5
You Are My SunshineRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5