Titles you rated
A Late QuartetRated ★ 3.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0
Ex MachinaRated ★ 3.5
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 4.0
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 4.0
YummyRated ★ 2.0- Our springRated ★ 3.0
Hotel MumbaiRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 3.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
Stuart Little 2Rated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
SerendipityRated ★ 3.5
Toy Soldiers: Fake Men 2 The CompleteRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
#AliveRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.5- The Future of TongueRated ★ 2.5