Titles you rated
Before MidnightRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.5
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Ben-HurRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0