Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.5
KOKUHORated ★ 5.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
StreamingRated ★ 0.5
SinnersRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0