Series
Ratings
63
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Santa Clarita DietRated ★ 5.0
Santa Clarita DietRated ★ 5.0
Santa Clarita DietRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Hur Jun, The Original StoryRated ★ 5.0
Dr. FrostRated ★ 3.0- Lotus Flower FairyRated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.0
Yong PalRated ★ 2.0
Miss MermaidRated ★ 2.5
Attic CatRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 1.0
H.I.TRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 1.0
Hur JunRated ★ 4.5