Movies
Ratings
122
AvatarRated ★ 4.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.5
High School Musical 2Rated ★ 4.0
One DayRated ★ 1.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.0
Horror StoriesRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.5
Shallow HalRated ★ 4.5
South BoundRated ★ 1.5
For the EmperorRated ★ 1.5
Summer Days With CooRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 2.0
HarmonyRated ★ 3.5
Little NicholasRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 4.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 1.5
Happy FeetRated ★ 4.5