Movies
Ratings
185
One DayRated ★ 0.5
Frances HaRated ★ 5.0
MommyRated ★ 4.0
CartRated ★ 4.0
Rent-a-CatRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 2.5
She's the ManRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Someone SpecialRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 2.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5