Series
Ratings
315
Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly CautiousRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 4.0- Rent-a-Girlfriend Season 4Rated ★ 2.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
The Old Man Who Was Reincarnated as a CatRated ★ 4.0
The Rising of The Shield Hero Season 4Rated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Reborn as a Vending Machine, I Now Wander the Dungeon Season 2Rated ★ 3.0
Dan Da DanRated ★ 4.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.0
Call of the Night Season 2Rated ★ 4.0
LazarusRated ★ 3.0
MedalistRated ★ 4.0
The Lady Blessed by the Gorilla God is Adored by the Royal KnightsRated ★ 1.0
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 3.5
Marry My HusbandRated ★ 3.0
Mono: Weekend AnimationRated ★ 4.0
Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 4.0
I'm Getting Married to a Girl I Hate in My ClassRated ★ 2.5
Gushing over Magical GirlsRated ★ 4.0