Titles you rated
Django UnchainedRated ★ 4.0
InfernoRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 3.5
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 1.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
The HuntRated ★ 1.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
WarcraftRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Time RenegadesRated ★ 2.0
TrumboRated ★ 3.5
Hail, Caesar!Rated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0