Movies
Ratings
525
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
First Love: The Litter on the BreezeRated ★ 3.0
BargainRated ★ 3.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
RomaRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.5
The LighthouseRated ★ 4.0
Hell or High WaterRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
A Short Film About LoveRated ★ 3.5
Taipei StoryRated ★ 3.0
CureRated ★ 5.0
The SeatRated ★ 3.5