Titles you rated
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 2.0
GattacaRated ★ 3.0
Midnight SunRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.0
You Call It PassionRated ★ 2.0
A Wedding InvitationRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
The MagicianRated ★ 3.0
No Longer HeroineRated ★ 2.0
The BrosRated ★ 3.5
The 100th Love with YouRated ★ 3.5
Café SocietyRated ★ 3.0
The King's Case NoteRated ★ 3.5
The Age of AdalineRated ★ 2.5
FamilyhoodRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 5.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5