Series
Ratings
22
Oshi no KoRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 2.0
Emergency CoupleRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
Childless ComfortRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 3.0