Series
Ratings
20
WestworldRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
The Great DoctorRated ★ 2.0
Empress KiRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 2.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
MaidsRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
Super Daddy YeolRated ★ 4.0
IRISRated ★ 2.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 5.0