Series
Ratings
252
Fight For My WayRated ★ 4.5
Innocent DefendantRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
RememberRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
BrainRated ★ 3.5
Three BrothersRated ★ 2.0