Movies
Ratings
578
The Family ManRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.0
The LoverRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
HitchRated ★ 3.0
LolitaRated ★ 4.0
The DUFFRated ★ 1.5
Groundhog DayRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 1.0
CasanovaRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 3.0