Series
Ratings
103
Kimi ni wa TodokanaiRated ★ 2.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.0- Kodoku no Gurume Haishin Original 2~Goro Genin Mamire~Rated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5- Excessive ChallengeRated ★ 3.5
Weekly IdolRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 2.5
UnnaturalRated ★ 4.0- We Got Married Season 2Rated ★ 3.0
Family Outing Season 1Rated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 2.5
The Penthouse Season 3Rated ★ 2.5
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 3.5